piatok 31. augusta 2012

Bobbi Brown CONCLEAR

Dnes budem rezencovať známy conclear značky Bobbi Brown.
V prvom rade by som chcela upresniť pojem conclear - ide o prípravok určený na prekrývanie najmä kruhov a vačkov pod očami, zatiaľ čo korektor sa zväčša používa na prekrytie akné.Conclear sa skladá z dvoch "častí". Prvá (zľava) sa nanáša ako prvá, je to tmaá krémová farba, ktorú rozotriete pod oči (dá sa aj prstami aj štetcom). POZOR na množstvo! Môžte aj zľahka vklepávať, no mne sa viac osvedčilo roztieranie. Druhá časť má jemnú púdrovú štruktúru, po aplikovaní prvej jemne prepudrujeme.

Celkovo hodnotím na jedničku*. Skvelo prekrýva a po nanesení tohto malého zázraku už ani nemusím používať make-up. Okolie pod očami navyše rozžiari a aplikácia netrvá viac než pár minút :)

3 komentáre:

 1. BB je prý hodně dobrá značka, už sem uvažovala že si něco pořídím:))

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ahoj, chcela by si na Slovensku obchod s MAC kozmetikou? Ak áno, tak daj prosím like na stránku:

  http://www.facebook.com/WeWantMacCosmeticsInSlovakia

  Ak poznáš nejaké kamarátky (slovenky), ktoré by MAC tiež na Slovensku chceli, tak to pošli ďalej. Máme šancu uspieť, ak nás bude dosť!

  P.S.: A prosím, neber to ako reklamu, ale ako pozvanie, naša stránka sa len rozbieha :)
  P.S.2: Ten korektor s tým púdrom vyzerá viac ako dobre! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. I was thinking about this product and could not decide if I should buy it but it looks pretty cool so maybe I will give it a try. Thanks for the information. Your have a lovely blog by the way and I am a new follower! Hope you will like my blog and follow back!

  Also make sure and enter my new giveaway for a chance to win a 105$ high end face treatment!

  Pop Culture&Fashion Magic

  OdpovedaťOdstrániť